Projekt dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uniwersyteckie Zawody Informatyczne, 21.X

2017-09-30, 21:18:39

Serdecznie zapraszamy na Uniwersyteckie Zawody Informatyczne, które odbędą się w sobotę 21 października na naszym Wydziale. Dokładny harmonogram podamy wkrótce, orientacyjnie konkurs (razem z ogłoszeniem wyników) będzie trwać od około 9 do 16.

Są to zawody drużynowe - eliminacje do zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych. Kilka (4-6) najlepszych drużyn zostanie zaproszone do udziału w Akademickich Mistrzostwach Polski w Programowaniu Zespołowym (AMPPZ, Wrocław, 27-28.X). Na podstawie wyników UZI i AMPPZ wytypujemy drużyny zaproszone na Mistrzostwa Europy Centralnej (CERC), które będą miały miejsce w Zagrzebiu, 17-19.XI. Mistrzostwa Europy Centralnej to z kolei eliminacje do światowych finałów Akademickich Mistrzostw Świata w Programowaniu Zepołowym (ICPC) w Pekinie w kwietniu 2018.

Zgłoszenia trzyosobowych drużyn proszę wysyłać mailem do mnie - na adres duraj@tcs.uj.edu.pl.

Satori

2013-12-10, 15:22:24

System Satori został udostępniony na wolnej licencji.

Oficjalna strona projektu

Nazwy plików

2013-05-23, 15:46:36

Od pewnego czasu Satori nie akceptuje plików o dziwnych nazwach – dziwne nazwy to wszystkie zawierające znaki inne niż alfanumeryczne. Submit takiego pliku się nie uda, podobnie nie da się go zamieścić jako test, ani w charakterze załącznika do wiadomości czy podstrony.

Witamy w systemie Satori!

2011-03-18, 12:55:51

System jest wciąż w fazie poprawek, ale zapraszamy do testów.

Założyć konto można tutaj, zalogować się tutaj. Po zalogowaniu się należy wybrać konkurs/przedmiot i bawić się dalej :)

Znalezione błędy prosimy raportować w odpowiednim wątku na forum.

Działa też już Satori Playground: o, tutaj.