Zakładanie kont

2014-02-17, 13:03:53

Na wszelki wypadek: przy każdym założeniu konta proszę napisać e-maila na adres podany w FAQ (playground@tcs). Nigdy nie nabraliśmy nawyku regularnego sprawdzania listy :)

Przypominamy też, że dobry obyczaj wymaga (a my egzekwujemy) podania prawdziwego imienia, nazwiska oraz afiliacji (czyli szkoły/uczelni).

Zadania z październikowych UZI

2012-10-24, 23:29:05

Dodaliśmy zadania z Uniwersyteckich Zawodów Informatycznych z 20 października 2012. Miłego rozwiązywania :)

Uprzedzamy, że dorzuciliśmy dodatkowe testy do zadania “Rozejm II”. Teraz będzie trudniej.

Afiliacja

2011-12-09, 13:58:22

Hm, chyba w FAQ wyraziłem się nie całkiem jednoznacznie. Powtarzam: Aby zostać zaakceptowanym, trzeba mieć uzupełnione pole “Affiliation”!. Dotyczy to również studentów WMiI UJ – litości, nie będę każdego osobno sprawdzał w USOS, żeby się upewnić :) Jeśli ktoś jest spoza WMiI, w dobrym tonie jest napisać maila na playground at tcs.uj.edu.pl, z wyjaśnieniem kim się jest i skąd pochodzi. Nie jest to ściśle wymagane, zwłaszcza w przypadku dawnych użytkowników Athiny, ale może pomóc.

Witamy!

2011-11-21, 16:25:13

Witamy wszystkich na nowej odsłonie Playgrounda. Tych, którzy nie mieli ze starą wersją do czynienia, informujemy, że jest to miejsce wszelkiego rodzaju testów systemu (dla nas), oraz treningów algorytmiczno-programistycznych (dla Was).

Po wszystkie bliższe informacje (w tym: jak dostać konto oraz co mają zrobić użytkownicy starego Playgrounda) zapraszamy na stronę F.A.Q.

I jeszcze dwie wiadomości:

Dobra - nadrobiliśmy zaległości, i wrzuciliśmy zaległe zadania z ostatniego roku UZI. Zła - lista zadań jest teraz naprawdę długa i długo się wczytuje. Pomyślimy, co z tym zrobić.